translatedlabs.comTranslated Love

Translated Love to oryginalna piosenka, zawierająca największą liczbę języków w tym samym utworze w historii muzyki: 38 różnych języków (i głosów) w jednej piosence.

Obejrzyj teledysk Translated Love

Translated Love jest również eksperymentem pokazującym, że psychologiczne profilowanie internautów oraz sztuczna inteligencja mogą być wykorzystywane do promowania przesłania miłości i pokoju, a nie do kilku kontrowersyjnych celów, w tym promowania Brexitu czy wyboru Trumpa na prezydenta poprzez wzbudzanie strachu i nienawiści.

Stworzyliśmy kilka postów wykorzystujących różne teksty i obrazy, aby promować ten teledysk, łącząc je z jedną z cech charakteru zidentyfikowanych w teorii wielkiej piątki. Sprawdziliśmy powiązanie między cechą charakteru a postem, testując 100 osób, a następnie publikując posty w różnych sieciach społecznościowych. Na przykład na Facebooku użyliśmy narzędzi profilowania dostarczonych przez system zarządzania reklamami, aby powiązać klasy użytkowników z cechami OCEAN, definiując odbiorców dla każdego z pięciu poniższych postów

Posty zostały przetłumaczone na wiele języków i opublikowane na Facebooku. W niespełna miesiąc okresu promującego, uzyskaliśmy ponad 2 miliony wyświetleń.

Posłuchaj Translated Love i dowiedz się więcej na jej temat: http://translated.love

Bądź z nami w kontakcie.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

i pomożemy Ci uzyskać to, czego sobie życzysz.

Skontaktuj się z nami