translatedlabs.com

Dünyanın en büyük Çeviri Belleği

Projeyi görüntüle

MyMemory dünyanın en büyük Çeviri Belleği.

Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler'den toplanan ve kendi alanlarında lider konumdaki çok dilli web sitelerine yön veren çeviri belleklerinden faydalanılarak oluşturulmuştur.

MyMemory'deki çevirileri; web kullanıcı arayüzünden, API ve çeşitli CAT aracı eklentileri ve entegrasyonları aracılığıyla arayabilirsiniz.

Çeviri belleğini TMX formatında indirebilir ve bunları istediğiniz CAT aracınızla kullanabilirsiniz. Dilerseniz MyMemory'yi kendi belleklerinizle destekleyerek veya girişleri düzenleyerek daha da iyi hale getirmek için katkıda bulunabilirsiniz. Cümleleriniz için insanlardan gelen hiçbir çeviri bulunmadığında, MyMemory size en gelişmiş Makine Çevirisi teknolojisinde yardımcı olacaktır.

Şu anda MyMemory, insanlar tarafından çevrilmiş 4,401,923,570 adet bölümden oluşmaktadır.

Açık kaynaklarımız

Açık kaynak
profesyonel CAT aracı

MateCat ortak çalışmaya dayalı çeviri belleklerini, dilsel kalite kontrolleri ile nöral uyarlanabilir makine çevirisini birleştiren, profesyonellere yönelik bilgisayar destekli çeviri aracıdır.

Kaynak Kodunu Alın

Baş Geliştiriciye Ulaşın
Açık kaynak
makine çevirisi

ModernMT profesyoneller için tasarlanmış nöral uyarlanabilir makine çeviri aracımızdır. MMT, WMT18 gibi bilimsel yarışmalarda zirvedeki yerini aldı.

Kaynak kodunu alın.

Baş geliştiriciye ulaşın
Açık kaynak
içerik çıkarma

MateCat Filtreleri herhangi bir format kaybı olmaksızın, XLIFF ve tersi yönde dosyaları dönüştürebilmektedir. Hâlihazırda Google Drive dâhil olmak üzere 71 dosya biçimini desteklemektedir.


Kaynak kodunu alın

Baş geliştiriciye ulaşın

İletişime geçelim.

Sorularınızı cevaplamak ve isteklerinize

ulaşmanız için buradayız.

Bize ulaşın.