translatedlabs.com

כלי שפה, שנוצרו על ידי חובבי שפות

האהבה שלנו לשפות עוררה בנו השראה לתכנן כלים, מוצרים ושירותים חכמים שמחברים את העולם ומקלים את התקשורת בין שפות מרובות. ברוכים הבאים ל-Translated Labs – המקום שבו רעיונות קמים לתחייה!

מה זה Translated Labs?

Translated Labs הוא המקום שבו כל אחד יכול לגשת לפרויקטים החדשים שלנו, החל מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר לתרגום שפות, דרך כלים לפריון בעסקים, ועד אפליקציות בידור. כל הכלים מוכנים להורדה או לשימוש כפי שהם, ואל מרביתם ניתן לגשת גם דרך API או ב-GitHub. תיהנו!

הכלים שלנו

skill של Translated עבור Alexa

אפליקציית skill של Translated עבור Alexa של Amazon מאפשרת לתרגם מילים ומשפטים קצרים ל-35 שפות, בפקודה קולית פשוטה בלבד.
בין יוני 2017 למאי 2020 היא הותקנה על ידי 4.5 מיליון משתמשים, וה-New York Times תיאר אותה כאחת מהאפליקציות המהנות והשימושיות ביותר שזמינות עבור Alexa.

למידע נוסף

Meeting Recorder

Meeting Recorder הוא העוזר האישי שלכם לפגישות. הוא מקליט את הפגישות, מתמלל אותן באופן אוטומטי, ומאפשר לכם לחפש מילים וביטויים בתוך ההקלטות.

למידע נוסף

Whisperer

Whisperer הוא המתורגמן הדיסקרטי שלכם. הוא מאפשר לכם להבין מה האנשים שסביבכם אומרים, ב-29 שפות. אפשר לקרוא את התמלול במסך או לחבר את האזניות שלכם כדי להאזין לו.

למידע נוסף

MyMemory

MyMemory הוא האלטרנטיבה המקצועית ל-Google Translate. הכלי מחפש את התרגום הדרוש לכם בתוך מסד הנתונים הגדול בעולם של תוכן שתורגם באופן מקצועי. מאגר נתונים זה נוצר מאוסף של מסמכים דו-לשוניים של האיחוד האירופי והאו"ם הזמינים לציבור, והוא מכיל יותר מ-40 מיליארד מילים.

למידע נוסף

ספריית הקוד הפתוח שלנו (Open Source Stack)

כלי CAT מקצועיים
בקוד פתוח

Matecat הוא כלי תרגום בעזרת מחשב (CAT) המיועד לאנשי מקצוע, ומשלב זיכרונות תרגום שיתופיים, בדיקות איכות לשוניות ותרגום מכונה עצבי אדפטיבי.

לקבלת קוד מקור

צרו קשר עם המפתח הראשי
תרגום מכונה
בקוד פתוח

ModernMT הוא תרגום מכונה עצבי אדפטיבי שאנחנו מציעים לאנשי מקצוע. ModernMT הגיע למקומות הראשונים בתחרויות מדעיות דוגמת WMT18.

לקבלת קוד מקור

צרו קשר עם המפתח הראשי
חילוץ תוכן
בקוד פתוח

מסנני Matecat ממירים לקובצי XLIFF ומהם תוך שמירה על העיצוב. נכון לעכשיו, אנחנו תומכים ב-71 פורמטים של קבצים, כולל Google Drive.


לקבלת קוד מקור

צרו קשר עם המפתח הראשי

הניסויים שלנו

מזהה שפה מדוברת

מזהה השפה המדוברת מזהה באופן אוטומטי את השפה של טקסט מדובר. ניתן להשתמש בו כדי לסווג הקלטות באורך של שנייה עד דקה. נכון לעכשיו, הוא תומך בשמונה שפות.

למידע נוסף או לקבלת API
הפקת מונחים

כלי זה מחלץ באופן אוטומטי את המינוח של נושא טכני מתוך טקסט כתוב. הוא עשוי לסייע למתרגמים לזהות את הקשיים במסמך, ולפשט את התהליך של יצירת מילוני מונחים.

למידע נוסף או לקבלת API
מנתח רמת קריאוּת

מידע כתוב, במיוחד באינטרנט, חייב להיות קל לקריאה ומובנה היטב. אפליקציה זו תסייע לכם להבין אם הטקסט ניתן לקריאה בקלות, או אם דרוש שיפור.

למידע נוסף או לקבלת API
מזהה שפה

מזהה השפה מזהה באופן אוטומטי את השפה של טקסט כתוב. ניתן להשתמש בו גם כדי לזהות את הנושא של טקסט כתוב בשפה שאינכם מבינים.

למידע נוסף
יחסים סמנטיים

מה המשותף למילים מטוס, ציפור ומסוק? האפליקציה הזו מחפשת יחסים סמנטיים בטקסט על ידי ניתוח מאפיינים סטטיסטיים של מילים.

למידע נוסף
Translated Love

Translated Love הוא שיר מקורי המכיל את מספר השפות הרב ביותר בשיר אחד בהיסטוריה של המוזיקה. הוא מהווה גם ניסוי, המיועד להראות כי ניתן להשתמש בפרופיל הפסיכולוגי של משתמשי האינטרנט ובבינה מלאכותית לקידום מסר של אהבה ושלום.

למידע נוסף
Translation Party

מה קורה כשמתרגמים משפט מאנגלית ליפנית, ואז שוב לאנגלית, כאילו בלולאה אינסופית? קדימה, נסו זאת בעצמכם! ואל תשכחו לשתף את החברים שלכם בתוצאות הכי מצחיקות.

למידע נוסף

מחקרים ופרסומים

Translated ממלאת תפקיד פעיל במחקר בתחום הבינה המלאכותית, ובייחוד בעיבוד שפה טבעית. מאז שנת 2008 אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות ומרכזי מחקר מובילים, מעניקים חסות לפרויקטים שלהם ומשתפים פעולה בכתיבת מאמרים מדעיים.

למידע נוסף

יכולתי לעשות את זה יותר טוב!

אנחנו תמיד מחפשים מהנדסים ומהנדסות מצוינים שחושבים בצורה גלובלית.
אם אתם חושבים שתוכלו להציע שיפורים לאחת מהאפליקציות הללו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

ליצירת קשר